9.ROFİFE ÖDÜL KAZANANLAR

9.ROFİFE ROTARY KISA FİLM FESTİVALİ FİNALİSTERİ

9.ROFIFE ROTARY SHORT FILM FESTIVAL FINALISTS

9.Rofife Rotary Kısa Fim Festivalimize katılan tüm yönetmenlerimizi candan kutluyoruz.

703 film arasından jüri değerlendirilmesiyle seçilen filmlerin ödüllendirildiği festivalde, final kalan Ödül alan filmlerin listesi ise şu şekilde;

Rofife Kısa Film Festival Komitesi

We thank the directors who participate in our festival

9.ROFIFE  finalists are as follows.

Rofife Short Film Festival Committee

9.ROFİFE ONUR KONUĞU ÜLKE / 9.ROFIFE GUEST OF HONOUR COUNTRY

Brezilya / Brazil

9.ROFİFE USTAYA SAYGI ÖDÜLÜ / 9.ROFIFE RESPECT AWARD

USTAYA SAYGI ÖDÜLÜ:   

ATIF YILMAZ
Film Yönetmeni / Film director

VEDAT TÜRKALİ

Senarist / Scriptwriter

9.ROFİFE ONUR ÖDÜLÜ / 9.ROFIFE HONORARY AWARD

ZUHAL  OLCAY
Sinema Sanatçısı / Film Artist

GANİ MÜJDE
Film Yönetmeni, Senarist / Scriptwriter

OSMAN ŞAHİN 

Yazar ,Senarist / Autor ,Scriptwriter

9.ROFİFE TÜRK SİNEMASI EMEK ÖDÜLÜ /9.RORIFE CINEMA EFFORT AWARD

MİTHAT ALAM 
İş Adamı, ‘’Sinemayı Seven Adam’’, Businessman, ‘’ Man WhoLloves Cinema ‘’

9.ROFİFE YÖNETMEN BAŞARI ÖDÜLÜ  /9.RORIFE DIRECTOR'S SUCCESS AWARD

KIVANÇ SEZER 

YÖNETMEN  (  BABAMIN KANATLARI ) / DIRECTOR (MY FATHER WINGS )

GÜLTEN TARANÇ

YÖNETMEN ( YAĞMURLARDA YIKANSAM ) / DIRECTOR ( WISH TO WASH WITH RAIN )

9.ROFİFE OYUNCU BAŞARI ÖDÜLÜ  /9.RORIFE ACTOR SUCCESS AWARD

SONER ERZİNCAN

OYUNCU ( YENİDÜNYA )  / ACTOR ( NEW WORLD )

9.ROFİFE FARK YARATAN SİVİL SOSYAL GİRİŞİM ÖDÜLÜ / 9. CREATING DIFFERENCE CIVIL SOCIAL ENTERPRISE AWARD

‘’SİNEMASAL’’RAFK YARATAN SOSYAL GİRİŞİM GRUBU/ ‘’SINEMASAL‘’ SOCIAL ENTERPRISE

GROUP

9.ROFİFE DENEYSEL FİLM KATEGORİSİ FİNALİSTLER / 9.ROFIFE EXPERIMENTAL FILM CATEGORY FINALISTS

ECE KINACI / SEABIRD  -1.lik Ödülü/ 1st Award
ARİF AKDENİZLİ / I KNOW MY MURDERER  - 2.lik Ödülü/ 21st Award
ENGİN TÜRKYILMAZ/ ÖNCE COÇUKLAR VE KADINLAR - 3.lük Ödülü/ 3st Award
TEOMAN CÜNEYT ACAR / 5 DAKİKA - Mansiyon Ödülü -Honorable Mention
ŞENOL CÖM/ EŞİT- EQUAL  - Mansiyon Ödülü- Honorable Mention

9.ROFİFE ANİMASYON FİLM KATEGORİSİ FİNALİSTLER / 9.ROFIFE ANIMATION FILM CATEGORY FINALISTS

MURAT KILIÇ / CHILD PLAY -1.lik Ödülü/ 1st Award
YAĞMUR ALTAN / TAVŞAN KANI - 2.lik Ödülü/ 21st Award
HÜSSEYİN GÜLGEN / ZİRVE- 3.lük Ödülü/ 3st Award
BATUHAN KÖKSAL  / ARKHE - Mansiyon Ödülü  / Honorable Mention MERVE CİRİSOĞLU ÇOTUR/ THE BOX- Mansiyon Ödülü  / Honorable Mention

9.ROFİFE BELGESEL FİLM KATEGORİSİ FİNALİSTLER / DOCUMENTARY FILM CATEGORY FINALISTS

EREN BEKTAŞ- İBRAHİM AYBEK / MÜSAHİP -1.lik Ödülü/ 1st Award
GÖKHAN ÖCAL / SÜHEYLA- 2.lik Ödülü/ 21st Award
RUFAT ALİZADE / TUFULA - 3.lük Ödülü/ 3st Award

BARIŞ GÜL / NİEPCE’DEN GÜNÜMÜZE - Mansiyon Ödülü / Honorable Mention
CANER ÖZARSLAN / BADEMLER - Mansiyon Ödülü / Honorable Mention

9.ROFİFE KURMACA FİLM KATEGORİSİ FİNALİSTLER / 9.ROFIFE FICTION FILM CATEGORY FINALISTS  

CAHİT KAYA DEMİR/  LÜTFİ -1.lik Ödülü / 1st Award
ALİ KIŞLAR / KEFARET -2.lik Ödülü/ 2st Award
HASAN KALENDER / TECAHÜL-İ ARİF -3.lük Ödülü/ 3st Award
DENİZ ÖZDEN /  CEMİLE’NİN TAKINTISI - Mansiyon Ödülü / Honorable Mention
SÜLEYMAN DEMİREL / ASFALT Mansiyon Ödülü / Honorable Mention

9.ROFİFE JÜRİ ÖZEL ÖDÜLLERİ / 9. ROFIFE SPECIAL JURY AWARDS

ABDURRAHMAN DEMİR / KIRMIZI
HASAN CAN DAĞLI / SİYAH CEMBER

 UR.2430 BÖLGE ‘’ RTN. KANBER SAĞAY ÖZEL ÖDÜLÜ ‘’

ÖMER FERHAT ÖZMEN / SOKAK SİNEMASI

9.ROFİFE FİLM KULÜBÜ ÖDÜLLERİ

ADAPAZARI ROTARY KULÜBÜ / ARTI 1

ANTAKYA ROTARY KULÜBÜ / PEACE WITH NATURE

BATIKÖY ROTARY KULÜBÜ/ KORUYUCU AİLE

DOLMABAHÇE ROTARY KULÜBÜ/  O HALA ÇOCUK

FAHRİYE YONCA AYAS /ÖZLEMEK

GEMLİK ROTARACT KULÜBÜ / İSTERDİM

BATIKÖY ROTARY KULÜBÜ

KAYSERİ ROTARY KULÜBÜ/ BİR ADAM ZİRVE

MERSİN AKDENİZ ROTARY KULÜÜBÜ /  KISA ÇÖP

NADYA ESEN / SAAT 13’Ü VURDUĞUNDA

UR.2420. BÖLGE ROTARYEN EŞLERİ / DUYGULU BİR BAŞARI HİKÂYESİ

ALFABETİK OLARAK İSİM SIRASINA GÖRE DİZİLMİŞTİR.

ACCORDING TO THE ORDER OF NAME, ALPHABETICALLY ARRANGED.