8.ROFİFE ÖDÜL KAZANANLAR

8.ROFİFE ROTARY KISA FİLM FESTİVALİ ÖDÜL ALAN YÖNETMELERİMİZ VE FİLMLERİ

8.ROFIFE ROTARY SHORT FILM FESTIVAL

8.Rofife Rotary Kısa Fim Festivalimize katılan tüm yönetmenlerimizi candan kutluyoruz.
583 film arasından jüri değerlendirilmesiyle seçilen filmlerin ödüllendirildiği festivalde, ÖDÜL ALAN filmlerin listesi ise şu şekilde;

Rofife Kısa Film Festival Komitesi

We thank the directors who participate in our festival

8.ROFIFE finalists are as follows.

Rofife Short Film Festival Committee

8.ROFİFE ONUR KONUĞU ÜLKE / 8.ROFIFE GUEST OF HONOUR COUNTRY
Yunanistan / Greece

8.ROFİFE USTAYA SAYGI ÖDÜLÜ / 8.ROFIFE RESPECT AWARD
Fikret HAKAN
Sinema Sanatçısı / Film Artist

8.ROFİFE ONUR ÖDÜLÜ /8.ROFIFE HONORARY AWARD
Mahir GÜNŞİRAY
Sinema Sanatçısı / Film Artist 

Deniz TÜRKALİ
Sinema Sanatçısı / Film Artist

8.ROFİFE TÜRK SİNEMASI EMEK ÖDÜLÜ /8.RORIFE CINEMA EFFORT AWARD

Atilla DORSAY
Sinema Eleştirmeni, Yazar, Gazeteci / Film Critic, Author, Journalist

8.ROFİFE BAŞARI ÖDÜLÜ /8.RORIFE ARCIECEMENT AWARD

İpek TUZCUOĞLU
Sinema Sanatçısı / Film Artist

8.ROFİFE, ROFIFE EMEK ÖDÜLÜ / 8.ROFIFE, ROFIFE EFFORT AWARD

Yalçın ATAY
U.R. 2430. Bölge
2009-2010-2011 Rofife Komite Başkanı / 2009-2010-2011 Rofife Committee Chairman

8.ROFİFE TEŞVİK ÖDÜLÜ / 8.ROFIFE INCENTIVE AWARD

‘’AFE’’ Antalya Film Ekibi / AFE Antalya Film Team

YEKTA KOPAN ONUR KONUĞU

İBRAHİM KENDİRLİ  ONUR KONUĞU

8.ROFİFE JÜRİ ÖZEL ÖDÜLLERİ / 8. ROFIFE SPECIAL JURY AWARDS,

Gökhan ALTUNTAŞ / Gül Ali
Tayfun DALKILIÇ / Sınırda
Javeir NAVARRO / I've Just Had A Dream

8.ROFİFE DENEYSEL FİLM KATEGORİSİ FİNALİSTLER /
8.ROFIFE EXPERIMENTAL FILM CATEGORY FINALISTS

Asuman ANAK / Kuytuda – At The Nook -1.lik Ödülü
A.Alper AYDUMAN / Yuva - 2.lik Ödülü
Oğuzhan KAYA / Savaş Bölgesi - 3.lük Ödülü
Barış ALP / Ma’siyet - Mansiyon Ödülü
Özgür Can ALKANA / Circle - Mansiyon Ödülü

8.ROFİFE ANİMASYON FİLM KATEGORİSİ FİNALİSTLER / 8.ROFIFE ANIMATION FILM CATEGORY FINALISTS

Zeynep KOÇAK / Tik Tak -1.lik Ödülü
Erkan ESENOĞLU-Gökhan OKUR / Zeki - 2.lik Ödülü
Gökhan GÖNEN / Altın Vuruş - 3.lük Ödülü
Pedro Solis / Cuerdas - Mansiyon Ödülü / Honorable Mention
Nandy / Chhaya - Mansiyon Ödülü / Honorable Mention

8.ROFİFE BELGESEL FİLM KATEGORİSİ FİNALİSTLER / DOCUMENTARY FILM CATEGORY FINALISTS

Yavuz PULLUKÇU- Ömer GÜNEŞ / Su Bedevileri -1.lik Ödülü
Resul SAKINMAZ / Kinostajik - 2.lik Ödülü
Deniz ÖZDEN / Ali Değil Ari Komutanım - 3.lük Ödülü
Gökhan ÖCAL / İstanbul’un Sesi - Mansiyon Ödülü
Şenol ÇÖM / Salyangoz’un Yolculuğu - Mansiyon Ödülü

8.ROFİFE KURMACA FİLM KATEGORİSİ FİNALİSTLER / 8.ROFIFE FICTION FILM CATEGORY FINALISTS

Tomasz PROTOKOWICZ/ A Long Time Ago In Silesia -1.lik Ödülü / 1st Award
Mehmet Emrah ERKANI / Tuhaf Zamanlar -2.lik Ödülü
Metehan ŞEREFLİOĞLU / Mucize Aynalar -3.lük Ödülü
Serdal ALTUN / Uçurtma - Mansiyon Ödülü
Alban SAPIN / Un Jour De Plus- One More Day - Mansiyon Ödülü / Honorable Mention

8.ROFİFE FİLM KULÜBÜ ÖDÜLLERİ

Adana Rotary Kulübü / Çocuk Gelinler Olmasın
Adana Seyhan Rotary Kulübü / Dilek
Adana Seyhan Rotaract Kulübü / Aslına Yokmuşuz
Agora Rotary Kulübü / Kaybolmaktan Korkuyorum
Bakü Rotary Kulübü / The Chance
Çankaya Rotary Kulübü / Hüma Kuşu
Çukurova Rotary Kulübü / Bir Kız Bir Dünya
Ege Rotaract Kulübü / A Song Of Peace
Fenerbahçe Rotary Kulübü-Derya ULUÇ / Engelli Salıncağı
İlknur CİVELEK Rtn. / Uzay Hepimize Sessiz
İpekyolu Rotary , İpekyolu Rotaract / İdame
Kavaklık Rotaract Kulübü / Vakit
Kızkalesi Rotaract Kulübü / Düşlerim Ben ve Kameram
Mersin Rotary Kulübü / El
Mersin Rotary Kulübü / Mersin Rotary kulübü Kuruluş Belgeseli
Mersin Akdeniz Rotary Kulübü / Küçük
Nilüfer Rotaract Kulübü / Trafik Kuraldır
Samsun Karadeniz Rotary Kulübü / Çocuklar Duysun Diye
Tandoğan Rotaract Kulübü / Sansür Medya
UR.2420. Bölge Spina Bfida Özel Komitesi / Spina Bfida
Yaşam Yanardağ ÇELİK Rtn. / İçimdeki Korku
Yonca AYAS Rtn. / Dansın Kadına Duası

ALFABETİK OLARAK İSİM SIRASINA GÖRE DİZİLMİŞTİR.