2017-03-28


MERSİN ROTARY KULÜBÜ VE AKDENİZ ROTARY KULÜBÜMÜZE TEŞEKKÜR EDERİZ

Ankara, 27.Mart.2016

Rtn. Neslihan USLU
Akdeniz Rotary Kulübü Başkanı
2016-17 MERSİN

Rtn. Cem Bucuge
Mersin Rotary Kulübü Başkanı
2016-17 MERSİN

Değerli Dostlarım

ROFİFE Komitesi Başkanı olarak, Takım çalışmasının mükemmel bir örneğini gösterdiğimiz 9.ROFİFE Rotary Kısa Film Festivalimize 22-25 Mart 2017 Tarihlerinde Mersin’de yapmış olduğunuz Festival Programı ve Gala ve Ödül Törenindeki mükemmel ev sahipliğinizden dolayı sizleri ve değerli Mersin Rotary Kulübümüz ve Akdeniz Rotary Kulüblerimizin üye ve eşlerini gönülden kutluyor, şükranlarımı sunuyorum.

Sizler , Mersin ve Akdeniz Rotary Kulübelerimizin; ülkemiz, çevremiz, toplumumuz kısaca tüm dünya insanlığına hizmet yolunda yaptığımız çalışmalarda, ROFİFE komitemizin en büyük destekçilerinden biri oldunuz.

ROFİFE’nin ülkemizin en iyi kısa film festivallerinden biri konumuna gelmesinde ve Rotary’nin marka değerinin artmasında katkı ve emekleriniz unutulmaz olmuştur.

ROFİFE Rotary Kısa Film Festivali olarak bize olan destek ve katkılarınızın artarak devam edeceğinden eminiz. ROFİFE’ye mükemmel bir festival, Gala Gecesi ve Ödül Töreni yaşattığımızdan dolayı sizlere ve kulüplerinize minnettarım.

Bu vesile ile sizleri tekrar candan kutluyorum. Size Mersin ve Akdeniz Kulübümüz üye ve eşlerine, mutluluk, sağlık ve başarılarla dolu günler diliyor, emeği geçen herkese şükranlarımı sunuyorum
.
Çalışmalarınız, bilginiz, deneyiminiz ve hoşgörünüz Rotary’e ve insanlığa armağan olsun Güzel bir dünyada, güzel günlerde tekrar görüşmek dileklerimle,

Rotaryen saygı ve sevgilerimle,

Rtn. Süreyya GÜRGAN
U.R.2430.Bölge
ROFİFE Rotary Kısa Film Festivali
Ana Komite Başkanı